Відтепер відвідувачі можуть надати копію е-документа шляхом сканування QR-коду

Дата: 12.08.2021 15:48

З метою належної реалізації Закону України № 1368-ІX від 30 березня 2021 року «Про внесення змін до закону України «Про єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», який набирає чинності з 23 серпня 2021 року, у відділі «ЦНАП» Таїровської селищної ради було проведено нараду щодо забезпечення можливості громадян передавати електронні копії документів з використанням мобільного застосунку Портал Дія, який є складовою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».

Як зазначила начальник відділу Степська О.В., відтепер особа (відвідувач), яка хоче поділитися копією документа, може надати копію е-документа шляхом сканування розміщеного у приміщенні ЦНАП QR-коду.