Закінчився перший етап нормалізації тиску у водогоні в ж/м Червоний Хутір

Дата: 11.08.2021 12:33

Керівництво Таїровської громади перевірили виконання робіт з нормалізації тиску у трубопроводі в ж/м Червоний Хутір.

На місце виїхали секретар Таїровскої селищної ради Олександр Орлов та депутат Таїровської селищної ради, голова постійної комісії Таїровської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики Андрій Сафроненков.

Як зазначив начальник КП «Таїрове» Віталій Яровий роботи з підключення зі сторони ж/м Дайберг в бік ж/м Червоний Хутір завершені.

«Це надало нам можливість нормалізувати тиск води у водогоні» - сказав він.

Також керівництво Таїровської селищної ради відвідало майбутню каналізаційно-насосну станцію (КНС).

За словами Віталія Ярового, завдяки підтримці Таїровської ради вдалося вирішити проблему з підключенням каналізації та провести усі необхідні роботи.

«Ще у неділю в нас дощова вода, каналізація виходили на вулицю. Але, ми цю ситуацію виправили» - зазначив начальник КП «ЖКП» Таїрове».

Секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов повідомив, що закінчився перший етап нормалізації тиску у водогоні.

«В найближчий час почнуться роботи з заміни труб на більш великий діаметр, що дозволить нам вирішити проблему з тиском води в ж/м Червоний Хутір», сказав він.

Також в вирішенні питання з водопостачанням взяв участь депутат Таїровської селищної ради Сергій Мельник.