Сьогодні вже вдруге за сприянням Таїровської селищної ради 12 дітей безкоштовно поїхали до дитячого табору в смт Сергїївка

Дата: 06.08.2021 13:10

Сьогодні за сприянням Таїровської селищної ради 12 дітей вже вдруге поїхали безкоштовно до дитячого табору ДЗСТ «Патрія» в смт Сергїївка. Це діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: діти-сироти, діти в яких батьки учасники бойових дій, діти позбавлені батьківського піклування, діти переміщених осіб.

Керівництво Таїровської селищної ради, та начальник Управління гуманітарної політики С.Л. Мораитес побажали діточкам набратись сил перед учбовим роком, знайти нових друзів, гарно відпочити на березі Чорного моря.