Комісія з надання населенню соціальних послуг пройшла в Таїровській селищній раді

Дата: 03.08.2021 13:34

02.08.2021 року пройшла  «Комісія з надання населенню соціальних послуг Комунальною установою Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області «Центр надання соціальних послуг» та розгляду заяв про звільнення від плати за соціальне обслуговування».

Присутні були  Баранов А.В., Фют Г.В., Мілютіна І.А., Дорошко А.О., Єднакова О.Г., Рогачева С.А. Запрошені на засідання комісії:  Іщенко О.В. – член виконкому.

На порядку денному були наступні питання:

1. Щодо надання соціальних послуг особі з числа дітей сиріт, яка досягла вісімнадцятирічного віку та яка знаходиться в складних життєвих обставинах .

2. Щодо надання соціальних послуг родині, яка знаходиться в складних життєвих обставинах.

3. Щодо надання соціальних послуг особі, яка просить надати послугу інформування та соціальний супровід та консультування щодо постановки на квартирний облік, як дитині, що позбавлена батьківського піклування.

4. Щодо надання соціальних послуг особі, яка просить надати послугу інформування про надання благодійних послуг благодійними та громадськими організаціями.

5. Щодо надання соціальних послуг особі, яка просить надати послугу інформування  про надання благодійних послуг благодійними та громадськими організаціями. та послугу інформування щодо постановки на квартирний облік для поліпшення житлових умов. Дякуємо усім за співпрацю.