Підписано меморандум з представництвом Ради Європи в Україні

Дата: 02.08.2021 16:18

30 липня 2021 року до Таїровської селищної ради завітали представники Ради Європи в Україні.  Під час візиту підписаний меморандум про співпрацю в рамках проекту «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень», обговорений робочий план та нові можливості для громади.

Селищний голова Тимур Хасаєв висловив подяку представникам Ради Європи, які відзначили роботу Таїровської громади та відібрали до п’яти пілотних громад. Серед яких: міста Бердянськ, Краматорськ, Кривий Ріг та Сторожинець. Це честь пройти такий відбір та розпочати співробітництво з Радою Європи.

Керівник Проєкту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» Ганна Христова подякувала керівництву громади за теплий прийом та розраховує на плідну співпрацю в подальшому.

Після робочої зустрічі гостям була продемонстрована експозиція соціальної фотовиставки «Інше життя». Це виставка про адаптацію переселенців в Одеському регіоні. Представлені 10 історій, кожна історія – 5 фотографій. Крім цього, проведена екскурсія в музеї історії Інституту виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова з метою привернення уваги до необхідності створення нових туристичних маршрутів громади.