Дорожня карта

Дата: 10.07.2021 14:15

«ДОРОЖНЯ КАРТА» ДЛЯ ОСІБ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі  та торгівлі людьми, зверніть увагу на телефони «гарячих» ліній та адреси, за якими можна звернутись за допомогою постраждалим дорослим та дітям у Таїровській територіальній громаді.

Телефони « гарячих» ліній та адреси, за якими можна

ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОСТРАЖДАЛИМ ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ.

• 102 – поліція;
  • 103 - швидка допомога;
  • 116 123 - Національна гаряча лінія з протидії насильству та торгівлі  людьми (ГО “ЛаСтрада”);
  • 1547 - Всеукраїнська гаряча лінія підтримки потерпілих від насильства (цілодобово);
  • 0-800-213-103 – Єдиний контакт-центр безоплатної правової допомоги;
  • 0-800-500-335 - Національна дитяча гаряча лінія;

Служба у справах дітей Таїровської селищної ради - тел. 0800751701

e-mail - ssd.tairoverada@ukr.net.

65496, Одеська область, Одеський район, смт.Таїрове, вул.40річчя Перемоги, 27.

Мобильна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті Таїровської селищної ради.

тел . +380949408053, e-mail - ssctairove@gmail.com

65496, Одеська область, Одеський район, смт.Таїрове, вул.40річчя Перемоги, 27.

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради

тел. 0800751701  65496, Одеська область, Одеський район, смт.Таїрове, вул.40річчя Перемоги, 27.

Телеграм-чати для підтримки осіб, які страждають від домашнього насильства:

Телеграм-чат

«Правова  допомога   протидії  насильству»   https://t.me/Non_Violence_Bot

Чат-бот  #ДійПротиНасильства

Одна з провідних організацій України у сфері попередження домашнього насилля та попередження торгівлі людьми громадський рух «Віра, Надія, Любов»

Діяльність громадського руху направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

Вона має досвід організації роботи національних «гарячих» ліній.

Досить часто саме «гарячі» лінії є одним з першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової.

Офіс громадського руху « Віра, Надія, Любов»:

Адреса: м. Одеса, вул. Успенська, 53

«Гаряча лінія» Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» (048) 777 25 17

Гаряча лінія з попередження домашнього насильства, працює за номером 777-25-17 2.

Гаряча лінія з питань ВІЧ/СНІД, туберкульоз, гепатит працює за номером 784-00-23

Також з 7 січня 2018 року набрав чинності закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та внесено зміни до закону України «Про безоплатну правову допомогу», яким розширено доступ до безоплатної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статті, а також – для дітей. Крім того законодавчими змінами розширено категорію дітей як суб’єктів права на безоплатну правову допомогу, відтепер її можуть отримати усі діти, які звернулись.

Якщо ви стали свідками насильства (експлуатації, неналежного ставлення) над дітьми як з боку батьків, так й інших осіб, не залишайтесь байдужими - повідомте поліцію або відповідну соціальну установу!