Сьогодні за сприянням Таїровської селищної ради 17 дітей безкоштовно поїхали до дитячого табору в смт Сергїївка

Дата: 15.07.2021 14:22

З 1999 року родина Литвин допомагає дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах на волонтерських засадах.
   Згідно з розпорядженням голови Овідіопольської районної державної адміністрації від 10.04.2008 року № 451 було створено дитячий будинок сімейного типу на базі родини Литвин Л.М. і Литвина О.В.
   Родина розширялася та зростала та на даний момент частина дітей  перебувають під опікою та частина дітей зростає у родині як у прийомній.
   Протягом всього періоду керівництво Таїровської громади  допомогає родині та підтримує людей з "золотим" серцем.
   Батьки мають достатній рівень батьківського потенціалу, добре відносяться до співпраці з соціальними службами.
   Сьогодні керівництво громади також всебічно сприяє родині. Секретар селищної ради А.В. Орлов та начальник Управління гуманітарної політики С.Л. Мораитас зустрілися з родиною для вирішення термінових питань родини:
допомоги у вирішенні питань здоров'я дітей та надання послуг реабілітації дітей вже восені.
   Адже вже сьогодні за сприянням Таїровської селищної ради 17 дітей безкоштовно поїхали до дитячого табору в смт Сергїївка, з них 15 дітей з дитячого будинку на базі родини Литвин. Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв побажав діточкам гарно відпочити, оздоровитись та набратися сил для нового учбового року. Сім’я Литвин та інші батьки подякували селищній раді за цю нагоду з оздоровлення дітей.