Шановні жителі Сухого Лиману!

Дата: 10.07.2021 13:02

Таїровська селищна рада від щірого серця вітає вас зі 103 річницею з дня заснування Сухого Лиману. Дякуємо всім мешканцям громади, які небайдужі до долі рідного краю, а особливо представникам старшого покоління - мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і розруху, але не зламався, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.
   Вітаємо також молоде покоління, яке буде визначати долю нашої громади в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь здоровою,  цілеспрямованою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.
   Тож нехай нас завжди об'єднує любов до рідного краю, небайдужість до його добробуту, адже кожен з нас своєю працею має розвивати громаду заради майбутнього наших дітей.
   Нехай у громаді панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, спокій, любов та достаток!

З повагою                                                                                                                                   Таїровська селищна рада