В смт Таїрове стартував футбольний Всеукраїнський кубок Семена Альтмана

Дата: 24.06.2021 14:10

Чотири дні триватимуть футбольні ігри за першість на Всеукраїнському кубку Семена Альтмана. У ньому беруть участь вісім команд у віковій категорії 2008-2009 р.н. В урочистому відкритті турніру взяли участь Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв, начальники управлінь та відділів, Семен Альтман та почесні гості.

«Приємно, що в нашій громаді проходять постійно спортивні заходи. Це мотивує нас розвивати спортивну інфраструктуру. Бажаю вам цікавих та насичених ігор, проявляйте повагу до суперника. І дякую організаторам кубку, нехай подібні турніри на цьому полі проходитимуть якнайчастіше», — наголосив Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв.

Всеукраїнський футбольний кубок Семена Альтмана проводиться вперше. У ньому беруть участь такі команди: СК «Таїрове», «Атлетик» (Одеса), СДЮШОР «Чорноморець» (Одеса), ФК «Одеса», ДЮФК «Чорноморець» (Одеса), «Метал» (Харків), «Юніор-Спорт» (Одеса), «Пальміра» (Одеса).

«Вітаю всіх учасників турніру. Впевнений, що він пройде на високому рівні. Дякую організаторам та селищній раді, що дали кубку моє ім'я. Хай юних футболістів супроводжує удача», — виступив Семен Альтман.

Нагородження переможців турніру відбудеться у неділю на стадіоні «Центральний» в смт Таїрове.

Зазначимо, Семен Альтман — заслужений тренер України та почесний громадянин Одеси та Одеської області. Фото без опису