В Україні відзначається День батька

Дата: 20.06.2021 09:17

В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. У цей день прийнято всіляко вшановувати батьків, казати їм теплі слова та дарувати подарунки, висловлюючи любов і вдячність.

Мета святкування Дня батька — привернути увагу громадськості до важливості ролі батька в родинному житті, підтримати чоловіків, які присвятили себе своїй сім’ї, сприяти формуванню в українському суспільстві відповідального ставлення до батьківства та залученню сильної половини до виховного процесу.

В Україні День батька – молоде свято і його популярність тільки набирає обертів. Тому кожна дитина цього дня може по-своєму віддати шану своєму батькові, адже насамперед важлива увага.

Традиційні святкові заходи у цей день підкреслюють важливість ролі батька для сім'ї, рідних і близьких, для держави і суспільства в цілому. Бо саме батько залишається лідером і опорою сім'ї.

Від батька діти отримують не тільки любов і підтримку, а й духовну настанову на усе життя. Тому не забудьте привітати своїх татусів зі святом. Подаруйте їм свою любов і увагу!