Сьогодні було підписано Меморандум про співпрацю між Одеським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головою селищноі ради Тимуром Хасаєвим.

Дата: 14.06.2021 15:16

Сьогодні було підписано Меморандум про співпрацю  між Одеським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головою селищноі ради Тимуром Хасаєвим.
   Як зазначила головний спеціаліст Місцевого центру, Марія Кобзарь:
«Для жителів громади буде здійснюватися безкоштовне надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, складення заяв, скарг та інших документів правового характеру. Також буде присутня безоплатна вторинна правова допомога, а саме: здійснення представництва інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, складання документів процесуального характеру».
   Як наголосив Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв: «Це великий крок для нашої громади, бо згідно діючого законодавства  України - кожен житель громади має право на безоплатну правову допомогу, і це в першу чергу стосується малозабезпечених та пільгових категорій населення».
  Метою підписання цього Меморандуму є консолідація зусиль, спрямованих на посилення правової допомоги спроможності громадян та правових можливостей територіальних громад, а також визначення першочергових правових потреб територіальних громад у віришенні найбільш проблемних питань правового характеру.
  Кожен наш мешканець може отримати безкоштовно юридичні консультації за номероми:
0800-213-103
При необхідності спеціалісти центру будуть виїзжати до нас в громаду та надавати безкоштовні юридичні консультації в приміщенні ЦНАП.

Додатково надаємо контакти центру: вул. Коблевська, 40, м. Одеса, тел. (048)726-14-45, (048)726-14-44,

1 бюро: м.Одеса, вул. Разумовська 37, тел. (048)705-32-01
 pershe.odesa@legalaid.od.ua

2 бюро: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 1, тел. (048)705-32-36 druhe.odesa@legalaid.od.ua