В смт Таїрове заклали капсулу на будівництві нового дитячого садка

Дата: 10.06.2021 16:41

На місці будівництва садочку керівництво Таїровської селищної ради заклало символічну капсулу з посиланням для нащадків. У записці була вказана подяка усім, хто доклав зусиль для будівництва цього об'єкта.

«Це великий крок уперед. В громаді катастрофічно не вистачає соціальних об'єктів і ми докладаємо максимум зусиль, щоб це змінити. Впевнений, що це не єдиний освітній заклад, який буде збудовано на території громади у найближчі роки», — зазначив Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв.

Будівництво садочку розпочате у рамках президентської програми «Велике будівництво». У ньому зможуть виховуватися 90 дітлахів.

«На новий об'єкт 70% від загальної вартості закладено Таїровькою селищною радою і 30% виділяє держава. Плануємо протягом року завершити будівництво садочка. І вже восени він зможе прийняти малечу. Дякуємо усім, хто доклав зусилля до цього об'єкту, зокрема, депутатському корпусу. Наша громада росте, тож потрібно активно розвивати інфраструктуру аби мешканцям було максимально комфортно тут жити», — наголосив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

Також на заході були присутні заступники селищного голови, начальники відділів та управлінь, представники духовенства.