В Таїровській селищній раді продовжується робота з наповнення бюджету

Дата: 09.06.2021 10:19

В Таїровській селищній раді відбулося чергове засідання координаційної ради з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення податкових надходжень до бюджету громади.

За січень-лютий 2021 року до бюджету Таїровської ОТГ до загального фонду надійшло майже 200 тис. грн сплаченого податку за нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості. Що склало 156,2% від плану. А від фізичних осіб – понад 295 тис. грн, що склало 39,4% від плану.

Фізичними особами, які є власниками нежитлової нерухомості, сплачено податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у сумі понад 161 тис. грн, що склало 39% від плану. А юридичними особами – понад 607 тис. грн, що склало 184,5% від плану.

Тож Таїровською селищною радою наразі ведеться активна робота з боржниками для наповнення бюджету. Наразі база платників податку на нерухоме майно з фізичних осіб включає 2 103 особи. І виявлено 300 нових об’єктів нерухомості на території громади.

Нагадаємо, мета роботи координаційної ради — наповнення місцевого бюджету, робота з боржниками, детінізація заробітної плати.

Засідання пройшло під головуванням заступниці селищного голови Олени Нікітенко, також були присутні секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов, заступники селищного голови, начальники відділів та управлінь, депутати.