Оздоровлення дітей у 2021 році в ДП МДЦ «Артек» та ДП УДЦ «Молода гвардія»

Дата: 07.06.2021 15:26

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради здійснює прийом заяв на оздоровлення дітей у 2021 році, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, віком від 7 до 18 років, в державних підприємствах України «Український дитячий центр «Молода гвардія» (далі- ДП «УДЦ «Молода гвардія») та «Міжнародний дитячий центр «Артек» (далі- ДПУ «МДЦ «Артек»), які функціонують протягом року. Ці підприємства є дитячими закладами оздоровлення, в яких діти беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних адміністративно-територіальних одиниць України.

Путівки до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія», придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яка вноситься батьками (особами, які їх замінюють) за попередньо визначеним Міністерством соціальної політики України розподілом.

На забезпечення путівкою до зазначених закладів, згідно розподілу, за рахунок бюджетних коштів дитина має право один раз на рік за умови, що пільгова путівка не надавалась їй у поточному році за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

З метою створення банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, запрошуємо до Таїровської селищної ради   (смт Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 27, 3-й поверх) батьків (або осіб, що їх замінюють) дітей наступних пільгових категорій:

діти-сироти,

діти, позбавлені батьківського піклування,

діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань),

діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або ІІ групи,

діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецький та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів,

діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,

діти з малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям,

діти із багатодітних сімей,

діти, які перебувають на диспансерному обліку (із частковою оплатою в розмірі 20% вартості путівки),

діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  (із частковою оплатою в розмірі 20% вартості путівки),

діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (із частковою оплатою в розмірі 20 % вартості путівки),

талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських (МДЦ «Артек» із частковою оплатою в розмірі 20% вартості путівки, УДЦ «Молода гвардія» - 30%), обласних (МДЦ «Артек» із частковою оплатою в розмірі 30% вартості путівки, УДЦ «Молода гвардія» - 50%), міських та районних (із частковою оплатою в розмірі 50% вартості путівки) олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад,

діти - учасники дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможці міжнародних, всеукраїнських (МДЦ «Артек» із частковою оплатою в розмірі 20% вартості путівки, УДЦ «Молода гвардія» - 30%), обласних (МДЦ «Артек» із частковою оплатою в розмірі 30% вартості путівки, УДЦ «Молода гвардія» - 50%) міських та районних (із частковою платою в розмірі 50% вартості путівки) олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад,

діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села (із частковою оплатою в розмірі 30% вартості путівки),

відмінники навчання (із частковою оплатою в розмірі 50% вартості путівки),

лідерам дитячих громадських організацій (із частковою оплатою в розмірі 50% вартості путівки).

ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ З ЧАСТКОВОЮ ОПЛАТОЮ

У ДИТЯЧИХ ЦЕНТРАХ

Назва дитячого центру, адреса

Вартість одного ліжко-дня, грн.

Часткова оплата, грн.

ДП «УДЦ «Молода гвардія»

м. Одеса, Миколаївська дорога, 172

20 % - 2 533,36

30 % - 3 800,03

50 % - 6 333,39

ДПУ «МДЦ «Артек»

м. Київ, Пуща-Водиця, 14 лінія

20 % - 2 719,92

30 % - 4 079,88

50 % - 6 799,80

ДПУ «МДЦ «Артек»

м. Київ, Пуща-Водиця, 14 лінія

20 % - 2 719,92

30 % - 4 079,88

50 % - 6 799,80

У разі належності дитини до двох або більше пільгових категорій структурний підрозділ пропонує отримати путівку з найменшою частковою оплатою вартості.

Для постановки на облік до банку даних щодо оздоровлення дітей пільгових категорій необхідно надати:

1. Заяву встановленого зразка від батьків або осіб, що їх замінюють.

2. Копію документу, що посвідчує дитину.

3. Копію документу, що підтверджує належність дитини до зазначених пільгових категорій.

4. Згоду на обробку персональних даних дитини.

5. Довідка про реєстрацію місця проживання дитини.

Копії приймаються при наявності оригіналів.

З метою попередження захворюваності на кір та інших інфекційних захворювань, відповідно до Закону України від 06.04.2000 № 1645-111 «Про захист населення від інфекційних хвороб», ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» наголошує, що діти без щеплень, в тому числі проти кору, прийматися на оздоровлення та відпочинок не будуть.

Детальніше ознайомитись з інформацією про державні підприємства можливо на сайтах:

- ДПУ «МДЦ «Артек» - artek.ua

- ДП «УДЦ «Молода гвардія» - moloda-gvardiya