Вітаємо маленьких мешканців громади зі святом!

Дата: 01.06.2021 10:49

Щороку 1 червня ми відзначаємо важливе свято – Міжнародний день захисту дітей. Завдання родини, суспільства і держави – зробити усе можливе аби ваше дитинство було щасливим.

Бажаємо нашим маленьким громадянам та їх батькам міцного здоров’я, добра, радості, здійснення мрій та взаєморозуміння. Окрема подяка людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки.

Цими вихідними святкування вже пройшло в ж/м «Радужний» та «Дружний». Виступи творчих колективів, конкурси та майстер-класи будуть проведені також 5 червня в с. Сухий Лиман, у ж/м «Чорноморка», смт Таїрове та на території Свято-Покровського храму, а 6 червня у Червоному Хуторі.