Керівництво Таїровської селищної ради прийняло участь у нагородженні в обласних змаганнях, присвячених Дню захисту дітей

Дата: 31.05.2021 17:08

29 травня під керівництвом тренера СК «Таїрове» з академічної греблі Опенчук Олесі були проведені обласні змагання, присвячені Дню захисту дітей. На нагородженні були присутні голова Таїровської селищної ради  Тимур Хасаєв, директор СК «Таїрове» Вілін Цандр, заступник директора з тренувальної роботи Олександр Шевченко, старший тренер Ігор Наконечний. У своїй промові селищний голова Тимур Хасаєв привітав усіх учасників змагань, побажав їм міцного здоров’я,  великої удачі, наполегливості та перемог. Також селищний голова додав, що  зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів в Таїровській громаді  це завдання, над яким ми повинні працювати разом. Також учасники змагань були нагороджені грамотами  Таїровської селищної ради.