Виконком Таїровської селищної ради збереться на чергове засідання у травні

Дата: 07.05.2021 13:45

Чергове засідання виконавчого комітету Таїровської селищної ради відбудеться 19 травня о 15 годині. Відповідне розпорядження підписав Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв. До розгляду рекомендовані наступні питання:

— Про надання матеріальної допомоги жителям Таїровської селищної ради.

— Про призначення помічника дієздатної фізичної особи.

— Про присвоєння адрес земельним ділянкам, що утворюються в результаті поділу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Лиманка, ж/м «Чорноморка», вул. Новосельська, 14/5, що перебуває у приватній власності гр. Овдія Артура Геннадійовича.

— Про присвоєння адрес земельним ділянкам, що утворилися в результаті поділу земельної ділянки площею 0,1 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Лиманка, ж/м «Червоний хутір», вул. Польова, 13, що перебуває у приватній власності гр. Докашенко Нелі Юріївни.

— Інші питання.