Дитина-сирота з Таїровської громади переїхала у власну квартиру

Дата: 05.05.2021 17:23

На свій день народження Михайло Дільман, який є вихованцем будинку сімейного типу Олександра та Любові Литвин отримав власне житло.

«Приємно, що є така можливість допомогти і ще одна дитина-сирота з нашої громади отримала власну квартиру. Бажаю якнайшвидше облаштуватися та створити тут свою міцну сім’ю. Ми докладатимемо максимум зусиль аби забезпечити якнайбільше дітей власним житлом»,  — зазначив Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв.

Двокімнатну квартиру та ділянку у подвір'ї в селі Петродолинське хлопцеві придбали шляхом співфінансування державної програми по придбанню житла. Загальна вартість склала понад 400 тисяч гривень.

«Власна квартира – це ще один крок у доросле самостійне життя. Тут є усі комфортні умови для проживання, залишається лише облаштувати другу кімнату. Бажаємо затишку і аби на твоєму життєвому шляху було менше перепон», — наголосив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.