Увага! Інформація щодо поданння декларації за 2020 рік

Дата: 26.04.2021 11:59

УВАГА

Таїровська селищна рада повідомляє, що окремі категорії громадян зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи, (далі – декларація), зокрема одноосібники (громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки сільськогосподарського призначення).

Нагадуємо, що граничний строк подання декларації за 2020 рік для громадян, які відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу України зобов’язані подавати декларацію, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, - до 01 травня 2021 року, останній день – 30.04.2021р.

Відповідно до п. 49.3 ст. 49 ПКУ податкова Декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

• особисто або уповноваженою на це особою;
  • надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • засобами електронного звязку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Також платники податків можуть подати декларацію про майновий стан і доходи онлайн, скориставшись сервісом Електронний кабінет.

Нагадуємо про необхідність надання декларацій особисто громадянами, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї) до 1 травня 2021 року.

У разі виникнення питань звертатись до ДПІ в Овідіопольському районі за тел. (0251) 3-50-90.