На Другому Християнському кладовищі вшанували пам'ять Василя Таїрова

Дата: 25.04.2021 16:15

Могилу Василя Таїрова на Другому Християнському кладовищі відвідали працівники Таїровської селищної ради, депутати та отець Ярослав Свято-Покровського храму. Священнослужитель провів пам’ятну літію, після чого присутні поклали квіти до могили. Захід відбувся з нагоди роковин смерті вченого.

«Без минулого немає майбутнього! Тому дуже важливо пам'ятати про такі важливі дати, згадувати людину, яка заснувала наше селище та на честь якої названий район міста Одеси, де мешкає близько 250 тисяч людей. І сьогодні ми вирішили зібратися вшанувати пам'ять великого вченого Василя Таїрова», — зазначив т.в.о. начальника відділу зв’язків з громадськістю Владислав Станков.

Довідково. Василь Єгорович Таїров (2.11.1859 – 23.04.1938) — вчений, фахівець з виноградарства та виноробства, засновник науково-дослідного центру з виноградарства та виноробства (нині Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова», а також втор більш ніж 500 наукових та науково-популярних робіт, доповідач 24 міжнародних конгресів та з'їздів.