Таїровська селищна рада запрошує усіх охочих взяти участь у Дні благоустрою

Дата: 19.04.2021 12:20

У п’ятницю, 23 квітня, на території громади проходитиме День благоустрою в рамках акції «За чисте довкілля». Усіх охочих також запрошуємо долучитися до весняної толоки.

«Працівники Таїровської селищної ради в цей день прибиратимуть вздовж Сухого лиману. Закликаємо приєднатися до акції всі організації та підприємства, які розташовані на території громади та навести лад на своїх територіях. Це стосується і наших комунальних підприємств», — наголосив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов під час щотижневої апаратної наради.

Акція «За чисте довкілля» на території Таїровської громади розпочалася 1 квітня і триватиме до 31 травня. В селищній раді розроблено відповідний план заходів по санітарному очищенню територій.

Нагадаємо, День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України «Про День довкілля». Головна мета свята – привернути увагу громадськості до екологічних проблем держави, спонукати якомога більше людей до активних дій, аби не допустити, щоб навантаження на природні екосистеми сягнуло своєї критичної межі.