Наприкінці квітня в Таїровській селищній раді відбудеться восьма сесія VIII скликання

Дата: 13.04.2021 15:51

Двадцять другого квітня о 10 ранку пройде восьма чергова сесія VIII скликання Таїровської селищної ради. До розгляду рекомендовані наступні питання:

- Про внесення змін до рішення Таїровської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 15 –VIIІ «Про бюджет Таїровської територіальної громади на 2021 рік».

- Про внесення змін до найменування юридичної особи-Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області та затвердження Положення про управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради у новій редакції.

- Про надання згоди на безоплатне прийняття майна, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у комунальну власність Таїровської територіальної громади.

- Питання Управління містобудування, архітектури та землеустрою.

- Різне.

Відповідне розпорядження підписав Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв.