Чергове засідання виконавчого комітету Таїровської селищної ради відбудеться 19 квітня

Дата: 09.04.2021 15:29

Дев’ятнадцятого квітня о 15 годині відбудеться чергове засідання виконкому Таїровської селищної ради. Відповідне розпорядження підписав Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв. До розгляду рекомендовані наступні питання:

- Про схвалення проєкту рішення Таїровської селищної ради «Про внесення змін до рішення Таїровської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 15 –VIIІ «Про бюджет Таїровської територіальної громади на 2021 рік».

- Про надання матеріальної допомоги жителям Таїровської селищної ради.

- Про надання  щорічної одноразової матеріальної допомоги особам, які мають статус «Дитина війни», «Ветерани війни» (учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни та учасники трудового фронту), дружинам померлих осіб внаслідок війни.

- Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

- Про зарахування на квартирний облік.

- Про затвердження Тимчасових правил обліку дітей дошкільного віку на території Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області та надання їм місць в закладах дошкільної освіти комунальної форми власності на 2021 рік.

- Про надання одноразової допомоги дитині-сироті Казанджій Дар’ї Олександрівні, після досягнення 18-річного віку.

- Питання Управління містобудування, архітектури та землеустрою.

- Інші питання