Дата: 09.04.2021 10:00

В Таїровській селищній раді відбулося чергове засідання координаційної ради з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення податкових надходжень до бюджету громади.

Під час засідання було розглянуто три питання:

1. Про розгляд питання щодо суб’єктів господарювання, які нарахували заробітну плату нижче мінімальної або на її рівні в VI кварталі 2020 року.

2. Про підготовку до туристично-курортного сезону 2021 року в умовах поширення коронавірусної хвороби.

3. Про стан роботи з боржниками по сплаті податків до місцевого бюджету.

Нагадаємо, мета роботи координаційної ради — наповнення місцевого бюджету, робота з боржниками, детінізація заробітної плати, наповнення бази платників податків.

Засідання пройшло під головуванням заступниці селищного голови Олени Нікітенко, також до складу ради увійшли секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов, заступники селищного голови, начальники відділів та управлінь, депутати, представники податкової служби та Держпраці.