Диких тварин не турбувати: з 1 квітня розпочався «сезон тиші»

Дата: 08.04.2021 17:51

Упродовж 1 квітня – 15 червня триватиме період тиші для охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області).

У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Штрафи для порушників становлять 510-850 гривень для громадян та 850-1190 гривень для посадових осіб.