Комісія з питань будівництва об’єктів соціальної інфраструктури на території Таїровської громади продовжує роботу

Дата: 08.04.2021 16:49

Комісія з питань будівництва об’єктів соціальної інфраструктури на території Таїровської громади ознайомилася з організацією роботи старости Сухого Лиману та санітарним станом територій.

«В громаді триває підготовка до Дня довкілля і ми ще раз закликаємо усі підприємства, організації та власників паїв організувати прибирання закріплених територій. Дуже багато сміття навколо, що створює негативний імідж для нашої громади. Наразі комунальники приводять території в належний санітарний стан, але прошу і мешканців будити свідомими та прибирати за собою», — зазначив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

Також члени комісії виїхали до Сухого лиману та обговорили перспективу створення набережної. Оскільки в громаді майже відсутні місця для відпочинку.

«Для організації відпочинку мешканців громади та приваблення туристів плануємо в генеральний план включити створення набережної. Це буде інвестиційний проєкт. До того ж навколо Сухого Лиману планується будівництво об’їзної дороги, що дозволить розвантажити вулиці села від фур і зробить це місце відпочинку більш затишним», — наголосив Олександр Орлов.

Нагадаємо, до складу комісії ввійшли заступники селищного голови, начальники відділів та управлінь, а також депутати.