Олександр Орлов: закликаємо підприємства громади долучитися до акції «За чисте довкілля»

Дата: 05.04.2021 14:50

З першого квітня на території Таїровської громади розпочалася акція «За чисте довкілля». План заходів санітарного очищення та їх виконання обговорили на щотижневій апаратній нараді.

«Усі підприємства й організації, які розташовані на території ОТГ закликаємо долучитися до акції та протягом місяця довести до ладу та утримувати в належному стані закріплені території. Окрім того, звертаємося до населення з проханням повідомляти про несанкціоновані звалища. Кожного тижня плануємо здійснювати об’їзди та контролювати стан проведення заходів з благоустрою», — підкреслив секретар селищної ради Олександр Орлов.

Наразі частина заходів вже виконана. Зокрема, проведено обрізку дерев і кущів, прибирання піску та сміття з бордюрів проїзної частини по вул. Чорноморців у Сухому Лимані та вул. Молодіжна в смт Таїрове, підживлення мінеральними добривами газонної трави, кущів самшиту та троянд на квітниках в смт Таїрове та в ж/м «Академмістечко» та інші.

До першого травня планується завершити прибирання території біля кладовищ, меморіальних комплексів та місця почесних поховань.