В Таїровській громаді розпочав роботу «Центр надання соціальних послуг»

Дата: 02.04.2021 12:54

З 01.04.2021 року в Таїровській об'єднаній територіальній громаді почала свою роботу КУ «Центр надання соціальних послуг» Таїровської селищної ради.

«Центр надання соціальних послуг» є комплексним закладом соціального захисту населення, фахівці якого провадять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах (далі - особи/сім’ї).

Центром плануються надаватися такі соціальні послуги:

- догляд вдома;

- соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- соціальна профілактика;

- консультування;

- інформування;

- представництво інтересів;

- екстрене (кризове) втручання;

- соціальний супровід сімей у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

- соціальна інтеграція та реінтеграція;

- соціальна адаптація; соціально-психологічна реабілітація;

- посередництво (медіація);

- соціальна профілактика;

- натуральна допомога;

- інші базові соціальні послуги визначені законодавством за погодженням зі структурним підрозділом з питань соціального захисту населення виконавчого органу територіальної громади.

З числа працівників Центру та інших осіб буде створена мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства (надання особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, послуг кризового та екстреного втручання, інформування, консультування, представництва інтересів; формування нетерпимого ставлення громадян до проявів домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, проведення заходів у сфері запобігання та протидії насильству).

У разі необхідності телефонуйте за номером: 0800751701 (Анна, відділ соціального захисту) або надсилайте звернення на електронну пошту: ssctairove@gmail.com.

За діяльністю центру слідкуйте за посиланням: https://www.facebook.com/КУ-Таїровської-селищної-ради-Центр-надання-соціальних-послуг-100686435454205.