В Таїровській селищній раді відбулася зустріч з перевізниками щодо вжиття протиепідемічних заходів

Дата: 31.03.2021 11:54

В Таїровській селищній раді відбулася зустріч з представниками підприємств, які здійснюють перевезення на території громади щодо вжиття протиепідемічних заходів.

«На території громади зросла кількість хворих на Covid-19. Оскільки транспорт є одним з вогнищ розповсюдження інфекції необхідно дотримуватися карантинних обмежень. Здійснювати перевезення пасажирів лише на сидячих місцях і в масках, а також систематично проводити санітарну обробку салону», зазначив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

Нагадаємо, Таїровська громада входить до «червоної зони» карантину. На території  посилено обмежувальні протиепідемічні заходи. Дотримуйтеся правил карантину та бережіть себе.