Комісія з питань будівництва об’єктів соціальної інфраструктури на території Таїровської громади здійснила перший виїзд

Дата: 30.03.2021 16:55

Території, на яких можливо збудувати дитячі садки, школи, центр безпеки, медичні заклади та інші соціальні об’єкти оглянули члени комісії під час першого виїзду. До складу комісії ввійшли заступники селищного голови, начальники відділів та управлінь, а також депутати.

«На території громади катастрофічно не вистачає соціальних об’єктів. Сьогодні особисто ознайомилися з територіями під можливе їх будівництво. Вражає безвідповідальність забудовників, які житло збудували, а соціального об'єкта жодного. Приміром, так на Десятому полі. А потім люди йдуть до селищної ради і питають де садочки і школи», — розповів секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

Зазначимо, комісія з питань будівництва об’єктів соціальної інфраструктури на території Таїровської громади відвідала ж/м «Радужний», «Дружний», «Червоний Хутір» та село Сухий Лиман.