В Таїровській селищній раді обговорили профілактику розповсюдження Covid-19 на території громади

Дата: 29.03.2021 15:07

З початку року на території громади виявлено 478 захворівших на Covid-19. У зв'язку з цим під час апаратної наради у селищній раді обговорили план профілактики розповсюдження Covid-19 на території ОТГ.

«Закликаємо мешканців громади бути свідомими і відповідальними, носити маски та дотримуватися правил карантину. У разі виникнення перших симптомів захворювання обмежити переміщення, звернутися до сімейного лікаря та здати ПЦР-тест. Також будуть проводитися перевірки перевізників щодо дотримання карантинних правил та дезінфекції салонів, обробка дитячих майданчиків на території громади, інформування населення щодо профілактики захворювання та вакцинації», — зазначив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

Загальні рекомендації щодо профілактики коронавірусу:

•  мити руки з милом не менш ніж 20 секунд;
  •  не торкайтеся брудними руками очей, носа, рота;
  •  якщо захворіли – залишайтеся вдома;
  •  потрібно чхати та кашляти у згин ліктя або прикривати рот, ніс серветками;
  •  регулярно провітрюйте приміщення та дезинфікуйте поверхні;
  •  дотримуйтеся дистанції у 1,5 метри, особливо з тими хто має симптоми респіраторного захворювання.
  • Фото без опису