Розробка генерального плану розвитку території Таїровської громади переходить в активну фазу

Дата: 29.03.2021 12:51

Таїровська селищна рада закликає мешканців та зацікавлені організації надати побажання та пропозиції для внесення змін в генеральний план. Про це повідомив секретар селищної ради Олександр Орлов під час щотижневої апаратної наради.

«Ми переходимо до активної частини розробки генерального плану. Тому у короткий термін просимо мешканців, забудовників та усі зацікавлені організації через управління містобудування, архітектури та землеустрою надати усі пропозиції, які ми врахуємо. Закликаємо усіх взяти активну участь, адже без генерального плану наша громада не зможе розвиватися надалі. Затвердження генерального плану заплановане на друге півріччя», — зазначив Олександр Орлов.

Зазначимо, пропозиції для внесення змін в генеральний план прийматимуться протягом двох тижнів.

Також у засіданні взяли участь заступники селищного голови, начальники управлінь та відділів.