Напередодні сьомої сесії в Таїровській раді пройшла погоджувальна комісія

Дата: 24.03.2021 19:00

Депутати Таїровської селищної ради VIІІ скликання зібралися на погоджувальну комісію напередодні сьомої сесії. Присутні обговорили 26 питань порядку денного. Зокрема, затвердження Порядку списання майна комунальної власності територіальної громади Таїровської селищної ради, затвердження проєктів землеустрою, звільнення Веслувального клубу «Чорноморець» від сплати земельного податку за користування земельною ділянкою для обслуговування існуючої спортивної бази та інші.

Зазначимо, засідання сесії відбудеться завтра, 25 березня, о 10 годині в приміщенні селищної ради. У зв’язку з запобіганням розповсюдження коронавірусної інфекції засідання відбудеться у закритому режимі.