До уваги мешканців громади!

Дата: 23.03.2021 16:47

Виробничий підрозділ служби колії «Одеська дистанція захисних лісонасаджень» інформує, що систематично в смузі відведення та захисних лісонасаджень працівники залізниці виявляють побутові відходи, які вивозяться мешканцями прилеглих населених пунктів до смуги відведення залізниці. Це призводить до забруднення території, яка знаходиться в користуванні регіональної філії «Одеська залізниця», та є порушенням санітарно-гігієнічної й протипожежної безпеки, що надалі тягне за собою накладання штрафних санкцій з боку Державної служби надзвичайних ситуацій та Державної екологічної інспекції в Одеській області.

Захисні лісонасадження, що розташовані вздовж залізничної колії, в першу чергу, створювалися з метою захисту залізничної колії від занесення снігом, зменшення впливу сильних вітрів на рух поїздів, лінії зв’язку, сигналізації та електропостачання, укріплення відкосів земляного полотна. Також деревина, яка зростає в захисних лісонасадженнях вздовж залізниці є власністю АТ «Українська залізниця», то ж особи, винні у вчиненні незаконної рубки деревини, чи збиранні деревини, яка повалена стихійними явищами природи, без спеціального дозволу, несуть адміністративну, кримінальну та цивільну відповідальність (згідно з статтями 65, 65-1, 66 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 246 Кримінального кодексу).