Стан надходжень податків до місцевого бюджету обговорили в Таїровській селищній раді

Дата: 22.03.2021 14:12

За січень-лютий 2021 року до загального фонду бюджету Таїровської ОТГ надійшло 33 мільйони 34 тисячі гривень, що склало 116,72% від плану. Про це стало відомо під час щотижневої апаратної наради під головуванням заступниці селищного голови Олени Нікітенко.

Одним з основних джерел власних надходжень загального фонду є податок на доходи фізичних осіб. За 2020 рік він склав понад 30% надходжень в бюджеті Таїровської ОТГ. Місцеві податки і збори за січень-лютий 2021 року надійшли на загальну суму 16 мільйонів 88 тисячі гривень (118,24% від плану).

«Наразі ми маємо значне невиконання бюджетів з транспортного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, так званий податок на розкіш. Треба працювати в цьому напрямку. Окрім того, до 1 квітня необхідно завершити роботу з інвентаризації землі по фізичним особам. По юридичним особам така робота вже проведена. З фізичними особами робота проводиться відділом економічного розвитку, інвестицій та комунального майна у який можна звернутися для погашення заборгованості», — наголосила Олена Нікітенко.

Зазначимо, засіданні взяли участь заступник селищного голови, начальники управлінь та відділів.