В Таїровській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 19.03.2021 20:47

В Таїровській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області. За результатами засідання було вирішено:

1. Керівникам Сухолиманської початкової школи-закладу освіти І ступеня Таїровської селищної ради Продоус К. В. та Таїровського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Таїровської селищної ради Гончаренко Н. П. для здобувачів освіти 5-11 класів освітній процес організувати з використанням дистанційного навчання з 22.03.2021 року до відповідного розпорядження Таїровського селищного голови, окрім учнів 1-4 класів, які продовжують навчання з чітким дотриманням протиепідемічних заходів.

1. Всім підприємствам, установам та організаціям, які здійснюють свою діяльність на території Таїровської селищної ради забезпечити неухильне виконання вимог постанови КМУ від 09.12020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з урахуванням змін, затверджених постановою КМУ від 17.02021 року №104 «Про внесення змін до деяких актів КМУ».
  2. Тимчасово до 30 квітня 2021 року припинити особистий прийом громадян керівництвом Таїровської селищної ради. Прийом вхідної кореспонденції буде здійснюватись на 1-ому поверсі в приміщенні Таїровської селищної ради.  Громадяни зобов'язані залишити документи в спеціально обладнаному для цього місці (скрині), які будуть в подальшому зареєстровані відділом організаційної роботи, діловодства та зв’язків з громадскістю. Виїмка документів із скринь має здійснюватись співробітниками відділу організаційної роботи та діловодства 3 рази на день о 10 годині 00 хвилин, о 14 годині 00 хвилин та о 16 годині 00 хвилин. Всі необхідні документи населення громади має можливість подати до Таїровської селищної ради шляхом їх надсилання на поштову адресу: 65496 Одеська область, Овідіопольський район, смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 25, або на електронну пошту: tairove.rada@gmail.com. Для отримання додаткової інформації прохання звертатись за телефоном: 0-800-75-17-01.
  3. З урахуванням збільшення хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, в. о. начальника Відділу «Центр надання адміністративних послуг» Таїровської селищної ради Фоміній М., в межах виконання покладених на неї обов’язків, тимчасово з 22.03.2021 року до 30.04.2021 року організувати роботу відділу з посиленням обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню серед працівників та відвідувачів гострої респіраторної хвороби COVID-19.
  4. Заборонити на території Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області:

- проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних, тематичних та інших)заходів;

- приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- приймання  відвідувачів суб'єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері торгівельного та побутового обслуговування населення без засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот;

- діяльність суб'єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, у яких не нанесено маркування для перебування у черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами не менш як 1,5 метри, не забезпечено моніторинг стану здоров'я працівників та засобами індивідуального захисту;

- проведення комунальними закладами охорони здоров'я планової госпіталізації, крім невідкладних  та термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров'я людей;

- здійснення регулярних та не регулярних перевезення пасажирів автомобільним транспортом в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачено технічною характеристикою транспортного засобу і визначено в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

1. Рекомендувати всім підприємствам, установам та організаціям, які здійснюють свою діяльність на території Таїровської селищної ради розглянути питання щодо запровадження позмінної роботи або за можливості віддаленої роботи в режимі реального часу через Інтернет.
  2. КНП «Таїровський КДЦ» встановити суворий контроль за дотриманням режиму самоізоляції  хворими та контактними особами.