Олександр Орлов взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Одеської районної ради

Дата: 19.03.2021 15:32

Актуальні питання закладів охорони здоров’я, проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби та інші обговорили на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Одеської районної ради. У заході взяв участь і секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

«Дуже важливо брати участь у таких засіданнях, щоб розуміти що відбувається у районі та області. Сьогодні було підняте питання щодо прийняття у комунальну власність ФАПа від Овідіопольської центральної лікарні. Це дасть можливість отримати додаткове медичне приміщення, де ми зможемо розмістити лікарів нашого КДЦ. Ми ще не стикалися з подібним і будемо вивчати як все правильно зробити», — розповів Олександр Орлов.

Також під час засідання було заслухано пропозицію голови Авангардівської селищної ради Сергія Хрустовського щодо взяття у спільну власність трьох громад Палацу спорту імені В. І. Дукова в Овідіополі.

«Це чудова ідея і ми її підтримуємо. Наразі у Таїровській громаді не має такого спортивного залу для занять, а будівництво Палацу спорту потребує великих коштів. Тож ми маємо змогу організувати заняття для дітей громади в Овідіополі та підвозити їх. Ми ще окремо це питання обговоримо та прорахуємо фінансування», — зазначив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.