Затвердження Регламенту, виділення матеріальної допомоги та земельні питання: в Таїровській селищній раді пройшло засідання виконкому

Дата: 18.03.2021 18:40

Двадцять чотири питання розглянули члени виконкому Таїровської селищної ради на черговому засіданні. Усі питання були прийняті. Засідання проходило під головуванням секретаря селищної ради Олександра Орлова.

«Сьогодні ми прийняли Регламент та порядок взаємодії виконавчих органів Таїровської селищної ради. Це дозволить обслуговувати населення за більш чітким алгоритмом, зменшить кількість паперів та довідок. Також розглянули земельні питання за зверненнями громадян щодо присвоєння адрес земельним ділянкам та надання матеріальної допомоги. Було прийняте і питання про створення та затвердження складу комісії з обстеження аварійних та сухостійних дерев, визначення стану зелених насаджень. Ми готуємося до літнього сезону і запланована висадка нових дерев», — розповів Олександр Орлов.

Окрім того, було прийняте питання про створення комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітеті.

У залі були присутні 12 членів виконкому з 16.