З понеділка соціальний маршрут курсуватиме за новим графіком

Дата: 12.03.2021 12:39

Графік соціального маршруту «смт Таїрове – площа Незалежності» змінено з урахуванням звернень мешканців громади. За новим розкладом автобус почне їздити з 15-го березня.

З смт Таїрове автобус виїжджатиме о 8:30, 10:00, 11:30 та 17:00, а з площі Незалежності о 9:15, 10:45, 12:15 та 17:45.

Соціальний автобус курсує у тестовому режимі. Графік та маршрут в майбутньому можна буде корегувати відповідно до звернень мешканців. Окрім того, в залежності від кількості пасажирів транспорт можливо буде змінити на більший.

Нагадаємо, усього соціальних маршрутів у громаді курсуватиме два. Перший з смт Таїрове до площі Незалежності вже перевозить мешканців у тестовому режимі, другий маршрут з села Сухий Лиман до ж/м «Радужний» (КДЦ) буде запущено після проведення тендеру, який вже оголошено.