Комунальники прибирають територію Таїровської громади після зими

Дата: 04.03.2021 16:00

Працівники КП ЖКП «Таїрове» прибирають територію Таїровської громади від сміття після зими. Вже наведено порядок на узбіччях від 14 станції Люстдорфської дороги до смт Таїрове, а також у селі Сухий Лиман по вулиці Чорноморців та на дитячих майданчиках.

У ж/м «Совіньйон» комунальники прибрали узбіччя та трамвайні колії по вулиці Зої Космодем’янської, а також до Старої Люстдорфської дороги.

Окрім того, проведено благоустрій квітника в смт Таїрове біля «Таврії В». Його засипали землею та підготували для посіву газонної трави та висадки ялівцю.

Лише за два дні прибирання території громади було вивезено три самоскиди сміття.