Соціальні маршрути по території Таїровської громади буде запущено після проведення тендеру

Дата: 03.03.2021 17:13

Через постійні скарги мешканців Таїровської громади на якість соціальних перевезень їх призупинено. Найближчим часом буде проведено тендер серед перевізників і усі вимоги до якості транспорту будуть прописані. При цьому будуть враховані усі побажання мешканців.

Два соціальних маршрути по території Таїровської селищної ради буде запущено після проведення тендеру. Оголошено його буденезабаром, оскільки бюджет розвитку було прийнято лише декілька тижнів тому. Наразі соціальні перевезення тимчасово призупинені.

Варіанти маршрутів вже опрацьовуються Таїровською селищною радою. Перший буде проходити з Сухого Лиману до КДЦ у «Радужному». А саме з вулиці Чорноморців, через смт Таїрове, село Лиманка ж/м «Совіньйон», Люстдорф (Таврія), Пивоварню, Золоту Гірку, 14-ту станцію Чорноморської дороги, ж/м Червоний Хутір (вул. Горіхова-Світла), Оптовий ринок, Епіцентр, «Таврія В» (ТЦ «Маршал»), М. Жукова до зупинки 221 маршрутки.

Другий соціальний маршрут буде проходити з смт Таїрове, через 14-ту станцію Чорноморської дороги, ж/м Червоний Хутір (вул. Горіхова-Світла), Оптовий ринок, Епіцентр, «Таврія В» (ТЦ «Маршал»), вул. Глушко до площі Незалежності.

Ці два варіанти не є остаточними, оскільки наразі тестуються на можливість проїзду транспортом вулиць.

Вибачаємося за тимчасові незручності.