Мешканці Таїровської громади мають змогу отримати безоплатну правову допомогу

Дата: 26.02.2021 12:02

Мешканці Таїровської громади можуть отримати допомогу та вирішити свої питання у правовий спосіб вчасно, швидко та якісно. Для цього необхідно перейти за посиланням: https://www.legalaid.gov.ua/.

Завітавши до будь-якого Бюро кожен може отримати консультацію щодо того, як діяти для вирішення своєї життєвої проблеми: допомогу у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних). А певна категорія населення має право отримати допомогу адвоката чи юриста, допомогу в складанні документів процесуального характеру та представництво інтересів в суді.

Правові послуги, які надають адвокати та працівники системи безоплатної правової допомоги, безоплатні для клієнтів і сплачуються державою.