До уваги суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, що надають (або мають намір надавати) комунальні послуги на території Таїровської селищної ради

Дата: 25.02.2021 15:00

Таїровська селищна рада доводить до відома про необхідність розгляду розрахунків тарифів органами місцевого самоврядування на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами (крім послуг із постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) і поширюється на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, що надають (або мають намір надавати) комунальні послуги на території Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області для подальшого встановлення тарифів відповідно до повноважень, наданих Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про теплопостачання», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про житлово-комунальні послуги», згідно затвердженого наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 12 вересня 2018 року № 239 «Порядок розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

Звертаємо увагу на необхідність дотримання вимог розділу IV зазначеного наказу.

Механізм формування тарифів визначений в затвердженій постанові Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 «Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води».

У разі виникнення додаткових питань необхідно звернутись до управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Таїровської селищної ради.

З повагою,

Таїровська селищна рада