В Таїровській громаді триває робота з проведення інвентаризації розміщення тимчасових споруд та об’єктів зовнішньої реклами

Дата: 24.02.2021 18:02

Комісія з питань проведення інвентаризації та розміщення тимчасових споруд, об’єктів зовнішньої реклами на території Таїровської селищної ради провела друге засідання. Під час якого було вирішено підготувати перелік об’єктів для демонтажу, а також провести роботу з боржниками, які не сплачують оренду за землю.

До складу комісії входять працівники Таїровської селищної ради та депутати. Основна мета діяльності:

•  Наповнення бюджету;
  •  Створення нових робочих місць;
  •  Покращання обслуговування населення (розміщення аптек та інших соціальних об’єктів);
  •  Розробка та прийняття правил благоустрою;
  •  Взаємодія з підприємцями та створення комфортних умов для їх діяльності на території ОТГ.

Окрім того, триває робота щодо розробки комплексних схем по розміщенню тимчасових споруд на території Таїровської селищної ради.