Бюджет розвитку на 2021 рік прийнято: в Таїровській селищній раді відбулася шоста сесія

Дата: 15.02.2021 16:03

На черговій шостій сесії депутати Таїровської селищної ради прийняли бюджет розвитку громади на 2021 рік. У залі були присутні 24 депутати з 26.

«Ми включили в бюджет розвитку всі об’єкти соціальної структури. А саме: будівництво дитячого садка, розвиток Таїровської мистецької школи, ремонт Таїровського ЗЗСО, будівництво каналізації, ремонт доріг, тощо. Дякую депутатському корпусу за роботу, це рішення буде нас об’єднувати і ми працюватимемо разом на користь громади», - розповів секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

Бюджет розвитку на 2021 рік складає 158 мільйонів. Ці кошти будуть витрачатися на План соціально-економічного розвитку, до якого ввійшли 11 програм.

Зазначимо, усього до порядку денного сесії були включені 37 питань. Усі вони були підтримані майже одноголосно.