Таїровська селищна рада проведе реформування системи ЖКГ

Дата: 15.02.2021 12:36

До першого травня планується провести реформування системи житлово-комунального господарства. Про це стало відомо під час апаратної наради. У засіданні взяли участь Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв, секретар селищної ради Олександр Орлов, заступники селищного голови, начальники управлінь та відділів.

Присутні заслухали звіт про фінансовий стан КП «Лиман» станом на 01.01.2021 р., відповідність статутних документів вимогам чинного законодавства та наданню комунальних послуг всім категоріям споживачів.

За результатами звіту було вирішено провести реформування системи ЖКГ для покращення роботи усіх комунальних підприємств, засновником яких є Таїровська селищна рада. Найближчим часом планується:

• перегляд статутів підприємств;
  •  сформувати перелік послуг, які надаватимуться КП;
  • перегляд штатного розкладу
  • формування тарифів всіх послуг, що надаються, згідно чинного законодавства та затвердити їх на сесії;
  • щомісяця підприємства мають надавати звіт про кількість абонентів, яких обслуговують;
  • підвищити кількість абонентів шляхом укладання з мешканцями договорів;
  • заміна старих лічильників.

Таїровська селищна рада закликає мешканців громади взяти участь у реформуванні системи житлово-комунального господарства. Свої пропозиції пишіть у коментарях під новиною.

Окрім того, про стан травматизму в період погіршення погодних умов та ожеледиці відзвітував Юрій Попов, директор КНП «Таїровський КДЦ». За його словами за неділю до консультативно-діагностичного центру не було звернень щодо травматизму, одній людині допомога була надана на місці.

«Це говорить про те, що комунальні служби відпрацювали період негоди на 100%. Інформація про погіршення погодних умов надходила завчасно і комунальники здійснювали заходи по відпрацьованому алгоритму», - зазначив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)