Попередження про погіршення погодних умов

Дата: 10.02.2021 14:53

Гідрометцентр Чорного та Азовського морів інформує: у зв?язку з виходом південного циклону в Україні очікується ускладнення погодних умов.

11 лютого у західних, північних, Вінницькій, Черкаській, Полтавській областях значний сніг, мокрий сніг налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, у західній частині пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини (І рівень небезпечності,????), у Карпатському регіоні сильний дощ та мокрий сніг???????? (ІІ рівень небезпечності).

12 лютого у північних, центральних, Одеській, Миколаївській областях значний сніг????????, ????хуртовини, снігові замети, в Одеській, Миколаївській областях утворення снігового покриву; у центральних, східних та південно-східних областях місцями налипання мокрого снігу, ожеледь; в Україні пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, ????).

На дорогах країни, крім південного сходу, ожеледиця (І рівень небезпечності, ????).

Приріст снігу в західних, північних областях 10-20 см, у південних, центральних областях 10-15 см, у східних областях 5-7 см.