З 8-го лютого 2021 року розпочинається прийом документів для вступу дітей до 1-го класу Таїровського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у 2021/2022 н.р.

Дата: 02.02.2021 15:16

У період карантину подання документів для зарахування у перший клас можна здійснити такими способами :

1. Особисто (тобто безпосередньо у закладі), дотримуючись всіх норм захисту під час карантину.
  2. У режимі онлайн.

Для цього необхідно здійснити наступні кроки:

• У пошуковій системі Google чи будь-якій іншій вводимо  «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (посилання на сайт https://school.isuo.org )
  • Здійснюємо всі кроки, вказані у системі (номер закладу у системі 15471)
  1. Через електронну пошту шляхом подання копій документів у сканованій формі без застосування цифрового електронного підпису на електронну адресу закладу tairovo_2006@ukr.net

Перелік документів для зарахування дитини до першого класу, які подають  батьки або особи, що їх замінюють:

• заява (у закладі або на сайті електронної реєстрації)
  •        копія свідоцтва про народження дитини;
  •        медична довідка про результат медичного огляду (форма № 086-1/о);
  •        виписка профілактичних щеплень (довідка форми 0-63);
  • для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу, на її першочергове зарахування, один із батьків дитини має подати копію одного з таких документів, що підтверджують місце проживання на території обслуговування закладу освіти:
    1. паспорт громадянина України одного з батьків дитини;
    2. довідка про реєстрацію місця проживання/перебування дитини або одного з її батьків;
    3. витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;
    4. документа, що засвідчує право власності на відповідне житло  (свідоцтво про право власності);
    5. документу, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренду);
    6. акта обстеження матеріально – побутових умов.

Документи приймаються до 1-го червня.