Понад 14 тисяч послуг було надано адміністраторами ЦНАПу Таїровської селищної ради протягом 2020 року

Дата: 01.02.2021 12:53

Протягом 2020 року відділом «Центр надання адміністративних послуг» Таїровської селищної ради надано 14 137 послуг. Чисельність працівників становить 9 осіб: керівник центру, 6 адміністраторів, 2 державних реєстратори.

У ЦНАПі надається більш ніж 90 видів адміністративних послуг:
- реєстрація місця проживання та надання різноманітних довідок;
- реєстрація прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
- реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- паспортні послуги;
- соціальні послуги.

Працівники ЦНАП мають доступ до:
- Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
- Державного реєстру актів цивільного стану громадян;
- Єдиного державного демографічного реєстру;
- Реєстру територіальної громади.

Надалі планується введення комплексної послуги є-Малятко, за допомогою якої батьки малюків зможуть за бажанням на вибір замовити до 10 послуг за однією заявою.

Адміністратори з реєстрації місця проживання пройшли відповідне навчання, склали тести та зареєструвалися у Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» для надання послуги є-Малятко.
Також найближчим часом планується підписати узгоджене рішення про взаємодію з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та надавати земельні послуги: витяги з ДЗК, витяги про нормативну грошову оцінку земель та інше.

Окрім того, з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та для запровадження вказаних вище послуг, необхідним є встановлення програмного комплексу автоматизації ЦНАП. Наразі головою вже підписана Заявка на підключення до ІС «Вулик».

ІС «Вулик» – це підсистема загальнонаціональної системи електронної взаємодії органів виконавчої влади, яка розроблена з метою підвищення доступності та якості надання послуг та забезпечення надійного зберігання й захисту інформації.