Аварійний будинок в смт Таїрове планують привести в належний стан

Дата: 26.01.2021 12:54

Будинок №52 по вулиці 40-річчя Перемоги перебуває в аварійному стані. Найближчим часом буде виготовлено проєктно-кошторисну документацію для ремонтних робіт. Про це стало відомо під час засідання в Таїровській селищній раді, у якому взяли участь Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв, секретар селищної ради Олександр Орлов, заступники голови, представник проєктної організації, начальники профільних управлінь та відділів селищної ради, а також мешканка аварійного будинку.

«У цьому будинку розташовано 48 квартир і дуже важливо зупинити руйнування аби не постраждали люди. Найближчим часом буде виготовлено проєктно-кошторисну документацію на проведення необхідних робіт, які включатимуть підсилення фундаменту, заміну мереж у підвалі та у дворі, ремонт тріщин та утеплення фасаду», - розповів Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв.

Зазначимо, кошти на реконструкцію будинку вже закладені в Комплексну програму розвитку житлово-комунального господарства Таїровської селищної ради на 2021-2023 роки.